Ямпіль відсвяткував День міста весело та яскраво

Дата: 12.08.2019 16:23

11 серпня ямпільчани та гості міста урочисто та весело відзначали День народження міста Ямполя. Святкування розпочалося з відвідування учасниками свята виставки-продажу виробів народної творчості, майстер-класів майстринь. Тут можна було не тільки подивитися, але й придбати різні дерев’яні вироби, предмети гончарного мистецтва, вишиванки, прикраси із бісеру, тканини, вироби у стилі хенд мейд, декоративні рослини тощо. Виставку своєї творчості  презентували вихованці Ямпільського БДЮТ.

З самого ранку і до пізнього вечора для дітвори працювали атракціони, від кількості і різноманіття яких у малечі перехоплювало дух. Розваги були для дітей різного віку та різних вподобань.

Святкового настрою додавали різнокольорові кульки з написом «Я люблю Ямпіль», які з радістю роздавали дітлахам.

Завдяки підприємцям, які відгукнулися на пропозицію щодо організації виїзної торгівлі, учасники свята, особливо дітвора, мали змогу поласувати різними смаколиками.

Урочистості розпочались із привітання міського голови Анатолія Юрченка.  До теплих слів на адресу Ямполя та ямпільчан долучилися гості – делегація із сусідньої дружньої Молдови та керівництво Крижопільської селищної ради, які приїхали розділити з нами радість святкування Дня міста. Звучали слова вітання і від голови Ямпільської районної ради.

Міський голова вручив відзнаки та нагороди тим ямпільчанам та колективам, які проявили свою активну громадську діяльність, здійснили вагомий внесок у розвиток міста та прославили Ямпіль далеко за його межами.

Впродовж дня члени козацького товариства «Дністровська Січ» пригощали усіх смачною рибною юшкою та козацькою кашею.

Святкова програма на честь Дня міста була забезпечена творчими силами будинку дитячої та юнацької творчості, районного будинку культури, дитячої музичної школи. Любителі духової музики мали змогу насолодитися музичними творами у виконанні гурту «Подоляни».

У парку по вулиці Незалежності проходив відкритий шаховий турнір.

Ближче до вечора розпочалося справжнє кольорове свято – фестиваль фарб, цікаві конкурси та розваги.

Завершував святкову програму концертний виступ  запального гурту «Пан Карпо».

Ямпільська міська рада вдячна всім, хто долучився до організації та відзначення Дня міста, забезпечив його яскраве святкування, адже ми, ямпільчани, – одна велика родина, а Ямпіль – наш спільний дім, і тільки спільними зусиллями, прагненнями та мріями ми зможемо забезпечити його розвиток та процвітання.