Триває ремонт дороги по провулку Поштовому

Дата: 19.07.2019 10:59

Ямпільська міська рада повідомляє, що відповідно до плану соціально-економічного розвитку міста Ямполя на 2019 рік тривають ремонтні роботи дорожнього покриття з укладанням асфальту по провулку Поштовому, який має вагоме значення як для місцевих мешканців, так і для приїжджих гостей, адже ця дорога є заїздом до центрального входу готелю «Дністер» та поштового відділення «ІнТайм». Крім того, тут знаходиться вхід до концертної зали будинку дитячої та юнацької творчості, до якої часто приїздять учасники творчих конкурсів із різних куточків України.

На початку здійснення ремонтних робіт було виявлено, що раніше на цій дорозі не було дорожнього корита, яке мало б слугувати тією основою, на якій тримається асфальтне покриття. Саме тому з часом стан проїжджої частини значно погіршився.

Після завершення ремонту зазначеної дороги на ній буде облаштовано 20 паркувальних місць для автомобілів.