Польська молодь традиційно завітала до Ямполя

Дата: 19.07.2019 10:52

З 10 липня у м. Ямполі перебували представники групи польської молоді у кількості 12 чоловік, які приїхали до нашого міста в рамках акції «Могили діда врятувати від забуття» з метою впорядкування польських могил на місцевому кладовищі, де поховані заслужені люди міста, об’єднані спільною історією Польщі і України. Їхній візит розпочався із зустрічі з міським головою Анатолієм Юрченком, в ході якої було обговорено деякі робочі моменти щодо сприяння волонтерам під час їхнього перебування у місті та виконання ними впорядкувальних робіт.

Нагадаємо, що польські добровольці впорядковують могили своїх предків у Ямполі, починаючи з 2011 року. Серед решти могил тут знаходиться пам’ятник польському музиканту-віолончелісту Костянтину Сарнецькому.

Такі приїзди польської молоді до нашого міста традиційно  організовані Фондом Студія Схід і Кураторій Освіти у Вроцлаві за підтримки Посольства Республіки Польща в Україні, Міністерства закордонних справ, Сенату Республіки Польща та органів самоврядування Вроцлава та Нижньосілезького воєводства.

Перед від’їздом польських волонтерів міський голова Анатолій Юрченко вручив їм сувенірні подарунки на згадку про Ямпіль.