Шановна молодь Ямполя!

Дата: 30.06.2019 11:28

Щиро вітаю вас з прекрасним літнім святом молодості, краси, енергії та завзяття – Днем молоді!

Для молодості немає нездійсненних планів і недосяжних цілей, це свiтанок життя, це романтика, радiсть, свiтлi мрiї про майбутнє, молодечий запал.

Попереду у кожного з вас довга життєва дорога, на якiй потрiбно зробити свiй важливий вибiр. Впевнений, що вiн буде вдалим. Ваша дiяльнiсть продовжить шлях України до прогресу, до формування сильної, духовно багатої особистостi, здатної орiєнтуватися в сучасному суспiльствi.

З нагоди свята бажаю вам, дорога молодь, мирного неба, світлого майбутнього, здоров’я, любові, життєвої енергії, завзяття, наполегливості та оптимізму. Нехай збуваються всі ваші задуми та мрії. Щастя вам і віри у власні сили! Ми всі покладаємо на вас великі сподівання, адже ви – наша надія та майбутнє України!

З повагою, міський голова  Анатолій Юрченко