Шановні журналісти!

Дата: 06.06.2019 11:04

Від щирого серця вітаю вас із професійним святом – Днем журналіста.

Без вашої участі не проходить жодна доленосна історична подія. Ваша професія – одна з тих, в які приходять за покликом небайдужого серця. Саме ви формуєте громадську думку та відстоюєте інтереси людей, допомагаєте аналізувати проблеми і знаходити ефективні шляхи їх вирішення.

Фото без описуНехай вашою головною нагородою в житті будуть свобода слова та інтерес аудиторії до ваших матеріалів. Залишайтеся чесними перед собою і всіма, хто не втрачає надії на торжество справедливості.

У цей святковий для вас день бажаю вам нових звершень, творчого натхнення, вагомих здобутків у професійній діяльності, зростання аудиторії ваших шанувальників, вдячних читачів, глядачів та слухачів, невичерпної енергії для втілення у життя всіх задумів, планів і мрій, добрих і позитивних новин, сили духу, гострого пера, міцного здоров’я, щастя, сміливих проектів та наполегливості в досягненні нових висот на ниві журналістики!

З повагою, міський голова Анатолій Юрченко