Нічні феєрверки – безсоння ямпільчан

Дата: 16.05.2019 15:51

У ніч з 12 на 13 травня 2019 року рівно опівночі у м. Ямполі під час святкування урочистостей в одному із закладів громадського харчування потужно гриміли феєрверки, у зв’язку з чим  було порушено тишу та спокій ямпільчан.

З цього приводу, реагуючи на скарги громадян, які проживають поблизу таких закладів, міська рада звернулася до Ямпільського відділу поліції з метою виявлення порушників громадського порядку та тиші в місті в нічний час та притягнення їх до відповідальності згідно вимог законодавства.

З метою недопущення подібних випадків у майбутньому керівникам всіх закладів громадського харчування, які здійснюють свою діяльність у межах населеного пункту, було надіслано листи з нагадуванням про необхідність дотримання правил благоустрою території міста Ямполя та вимог санітарного законодавства щодо забезпечення даними закладами тиші в нічний час з 22.00 до 08.00 ранку.

Потрібно брати до уваги, що в будинках поблизу закладів проведення святкувань, вночі сплять і маленькі діти, і люди похилого віку, які спросоння можуть сильно злякатися. Давайте поважати право кожного на спокій та тишу в нічний час.