Чемпіонат України з рукопашного бою серед юнаків, юніорів, дівчат та юніорок

Дата: 21.05.2019 14:21

З 17 по 19 травня 2019 р. в м Києві (Пуща Водиця) проходив чемпіонат України з рукопашного бою серед юнаків, юніорів, дівчат та  юніорок, який зібрав більше 800 учасників, що представляли 20 збірних обласних команд України.

Спортивний клуб «БАРС» Ямпільського району (тренер Федір Водянюк) брав участь у чемпіонаті у складі збірної команди Вінницької області.

Змагання з рукопашного бою відбувалися у трьох версіях: легкий, дозований контакт та демонстрація техніки самозахисту

У своїх віково-вагових категоріях в особистому заліку вихованці СК «БАРС» вибороли такі місця:

• за версією «Легкий контакт» І місце – Володимир Королюк, Назар Слободянюк, Михайло Щербанюк
  • у версії «Дозований контакт»:

І місце – Володимир Королюк

ІІ місце – Владислав Кузьмін, Кірілл  Нікітін

ІІІ місце – Іван Бойко

Всього на рахунку барсівців 7 медалей: 4  золотих, 2 срібних та 1 бронзова.

Крім того, рукопашник Денис Дерен здобув перемогу в  номінації «Кращий технічний поєдинок», винагородою за яку став подарунок (наручний годинник) від Президента Всеукраїнської федерації рукопашного бою Олександра Гартвича. А за рішенням суддівської колегії Богдан Пінтя за волю до перемоги та технічний рівень підготовки також був нагороджений цінним подарунком.

Вітаємо наше молоде спортивне покоління, їх батьків та тренера із вагомими здобутками на чемпіонаті України з рукопашного бою. Бажаємо не зупинятися на досягнутому, нових спортивних звершень та перемог!