Великодня виставка у Ямполі

Дата: 23.04.2019 13:55

Сьогодні, 23 квітня, на центральній алеї по вулиці Свободи у м. Ямполі відбулась передсвяткова Великодня виставка за участі територіальних громад  Ямпільського району. На столах – барвисте розмаїття пасхальних композицій.

Окрім вже звичних крашанок, писанок, дряпанок, крапанок приваблювали своєю різноманітністю і яйця, декоровані блискітками і кольоровими стрічками, оздоблені орнаментами з ниток, бісеру, вишивкою, аплікацією. Привертала увагу святкова символічна випічка.

Свої творчі та яскраві доробки представили працівники КУ «Ямпільський територіальний центр соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян».

Юні майстриньки, вихованці Ямпільського будинку дитячої та юнацької творчості, під керівництвом свого творчого наставника презентували відвідувачам виставки майстер-клас із виготовлення великодніх писанок. Кожен охочий мав змогу випробувати свої вміння у техніці малюнка на яйці.

Учасники виставки отримали масу задоволення від споглядання за різноманітністю представлених виробів, переповнились святковою атмосферою в передчутті наближення великого свята Воскресіння Христового.