Шановні ямпільчани!

Дата: 08.05.2019 13:10

Сьогодні ми відзначаємо День пам’яті та примирення і вшановуємо героїзм та мужність тих, хто понад 74 роки тому здобував перемогу у Другій світовій війні, яка страшною трагедією обернулася для мільйонів українців.

Цей день уособлює самовідданість, силу духу, ратну працю й вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих людських доль, нездійсненних мрій і задумів.

Ми ніколи не забували і не забудемо великий подвиг усіх тих людей, які боролися проти нацизму. Наш обов'язок – бути гідними їхнього героїзму, утверджуючи мир, злагоду та гармонію на українській землі.

Наш земний уклін усім, хто воював на фронтах тієї війни у 1939-1945 роках, переніс роки окупації та пекло концтаборів, хто піднімав з руїн і відроджував рідний край.

Щиро бажаємо нашим ветеранам та всім українцям міцного здоров’я і довголіття, добра і благополуччя, злагоди у суспільстві, оптимізму, щасливого сьогодення і непохитної віри у те, що завтрашній день буде обов’язково мирним, світлим і щасливим!

Помолимося за усіх загиблих. Помолимося за здоров’я ветеранів, бійців української армії, усіх учасників бойових дій на сході країни, волонтерів, мирних жителів української землі, за усіх, хто бажає перемоги та розквіту Україні.

Вічна пам’ять загиблим, низький уклін живим!

З повагою, міський голова Анатолій Юрченко