У Ямполі відбувся міжнародний турнір із дзюдо

Дата: 27.05.2019 11:40

25 травня заступник міського голови Галина Ткач взяла участь в урочистому відкритті міжнародної відкритої дитячої ліги з дзюдо за участі Федерації дзюдо Вінницької області (президент – Евеліна Вовк), яка відбулася у спортивній залі Ямпільської дитячо-юнацької спортивної школи.

Господарі змагань СК «Дзюдо-Ямпіль «СПАРТА» приймали у себе 180 спортсменів з Вінницької області та з Республіки Молдова. Оцінював спортивну майстерність учасників суддівський корпус ФВДО на чолі з головним суддею національної категорії Стицун В.М.

Приємно відзначити, що в нашому місті Ямполі відбуваються змагання такого масштабу. Дякуємо організаторам турніру, юним дзюдоїстам та їхнім тренерам за те, що беруть участь у таких змаганнях, адже це – і обмін досвідом, і здобуття нових спортивних навичок, і, головне, - заряд бадьорості та хорошого настрою. Подальших вам успіхів та нових спортивних досягнень!