Відбулась зустріч з підприємцями міста

Дата: 11.05.2019 11:14

8 травня в актовій залі Ямпільської міської ради відбулася зустріч міського голови Анатолія Юрченка з підприємцями міста щодо розмірів ставок місцевих податків та зборів на території громади.

До обговорення було запрошено начальника Ямпільської державної податкової інспекції Могилів-Подільського управління ГУ ДФС у Вінницькій області Ліну Калину та начальника Ямпільського об’єднаного управління пенсійного фонду України Вінницької області Віру Муляр.

В ході зустрічі було вислухано думку підприємців щодо питання, заради якого всі зібралися. Міським головою та фахівцями у даній галузі було надано аргументовану відповідь щодо діючої ставки податку на нерухоме майно та інші види податків. У формі діалогу між місцевою владою, компетентними спеціалістами та підприємцями було досягнуто спільного рішення, яке полягало у тому, що робоча група підприємців надасть у письмовій формі свої пропозиції щодо відсоткового показника оподаткування, які будуть розглянуті депутатами міської ради під час засідань комісій та сесії.