100 років разом з читачем

Дата: 22.04.2019 10:41

22 квітня 2019 року свій 100-річний ювілей відзначає районна громадсько-політична газета «Ямпільські вісті».

Саме 22 квітня 1919 року вийшов у світ перший номер видання. Кілька поколінь виросли разом з газетою, дізнаючись з її сторінок про найважливіші події в житті Ямпільщини. Видання є своєрідним літописом рідного регіону.

Ямпільська міська рада щиро вітає редакційний колектив, ветеранів та колишніх працівників газети «Ямпільські вісті» з віковим ювілеєм видання. Бажаємо міцного здоров’я, натхнення, творчого неспокою, вдячних передплатників та читачів, непохитності у досягненні задумів та планів, сили та енергії у професійній діяльності, благополуччя та добробуту в родинах!