Міські дороги покращуються

Дата: 06.03.2019 10:38

Ямпільська міська рада повідомляє, що в рамках проведення двомісячника з благоустрою території міста та з метою створення зручних умов пересування для водіїв та пішоходів у місті розпочалися роботи з  грейдерування поверхні доріг з піщано-гравійним покриттям. Уже прогрейдеровано вулиці Дачну, Подільську, Черешневу, Данила Нечая (в т.ч. і провулок), Виноградну та частково Кутузова. Робота в цьому напрямі триває.

Нагадуємо, щоб грейдер зміг проїхати безперешкодно, ямпільчанам необхідно звільняти вулиці від обрізків, будматеріалів, що іноді лежать біля їхніх помешкань, розчищати узбіччя доріг від зайвого гілля дерев та дикої порослі.