Одна дата - подвійне свято

Дата: 15.03.2019 16:32

15 березня в актовій залі Ямпільської міської ради відбулися урочистості з нагоди відзначення двох свят – Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення та 75-ої річниці визволення Ямполя від німецько-фашистських загарбників.

У залі зібрались працівники комунальних підприємств міста та воїни-визволителі, ветерани Другої світової війни. З вітальним словом до присутніх звернувся міський голова Анатолій Юрченко, побажав їм миру, добра, здоров’я, відзначив кращих працівників у сфері житлово-комунального господарства та подякував ветеранам за їх мужність, героїзм та патріотизм. До вітального слова з гарними побажаннями долучився голова районної організації інвалідів ВВв, УБД та ЗСУ Олександр Яковлєв.

Хвилиною мовчання вшанували пам'ять героїв-визволителів, які ціною власного життя виборювали незалежність нашої країни.

Концертну програму для присутніх у супроводі енергійної ведучої Валентини Дашкевич забезпечили учасники ансамблю «Ветеран» Ямпільської міської ради та аматори сцени. Їхні виступи забезпечили теплу та привітну атмосферу в залі. Глядачі були щедрими на оплески.

По завершенню святкової програми відбулось покладання квітів до Меморіалу Слави.