Шановні земляки!

Дата: 26.04.2019 10:13

Сьогодні ми вшановуємо співвітчизників, які 33 роки тому ціною власного життя стали на захист людства від атомної катастрофи. Чорнобильська трагедія об’єднала весь народ спільним болем і вічною пам’яттю про тих, хто кинувся на приборкання «мирного» атома в ім’я спасіння життя мільйонів людей.

Низько схиляю голову перед тими, чиє життя обірвав ядерний вогонь Чорнобиля. Ризикуючи здоров’ям та життям, сотні тисяч пожежників, військових, інженерів, лікарів встали на шляху радіаційного лиха. Серед них були і наші земляки, які завжди відрізнялися своєю небайдужістю. Подвиг цих людей записано до літопису людської мужності, він назавжди залишиться у пам’яті українського народу. Згадаймо усіх, кого забрав Чорнобиль! Вічна їм пам’ять!

Велика щира вдячність вам, шановні ліквідатори аварії, за справжній подвиг, за мужність, патріотизм, стійкість та самовідданість. Низько вклоняюся тим, хто усвідомлено й мовчки виконав найвищий синівський обов`язок перед рідною землею і рідним народом - зупинив ескалацію катастрофи, унеможливив її переростання у глобальний винищувальний смерч для всієї України та інших держав. Щиро бажаю вам щастя, довгого життя без проблем і хвороб, миру, благополуччя, добробуту!

Нехай ніколи не повторюються подібні трагедії. Миру, здоров’я, процвітання кожній родині, кожному з нас!

З повагою, міський голова  Анатолій Юрченко!