Увага! Конкурс!

Дата: 15.03.2019 10:55

Ямпільська міська рада оголошує конкурс на визначення виконавця робіт із землеустрою щодо оформлення земельної ділянки комунальної власності територіальної громади (цільове призначення – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі) по вул. Пушкіна у м. Ямполі.

Конкурс відбудеться 15 квітня 2019 року о 10:00 год. в адміністративному приміщенні Ямпільської міської ради в кабінеті № 1 за адресою м. Ямпіль вул. Замкова,94/2.

Конкурсні пропозиції приймаються комісією до 9:00 год. 15 квітня 2019 року. З умовами подачі конкурсних пропозицій і проведенням конкурсу можна ознайомитися в кабінеті №1, №8 Ямпільської міської ради.

Конкурсна комісія