Запрошуємо на свято Водохреща

Дата: 16.01.2019 09:38

19 січня на свято Водохреща Ямпільська міська рада запрошує жителів міста скупатися в освяченій крижаній воді у річці Дністер на території рятувальної станції, отримати заряд бадьорості та енергії, набратися сил і здоров’я на цілий рік. Освячуватиме водойму протоієрей Української автокефальної помісної православної церкви св. вмч. і цілителя Пантелеймона отець Богдан Хоптяний.

Щоб зігрітися після купання, ГО «Дністровська Січ» усім бажаючим пропонуватиме випити гарячого чаю та посмакувати козацькою кашею. Веселий настрій забезпечуватимуть справжні музиканти. Для зручності буде обладнано місце для переодягання. Працівники рятувальної станції слідкуватимуть за безпечним зануренням в ополонку та за дотриманням правил поводження у холодній воді.

І ще раз нагадуємо, що купатися потрібно в спеціально обладнаних місцях, щоб не допустити невідворотної трагедії на воді!