Дорогі ветерани! Шановні ямпільчани!

Дата: 09.05.2019 09:16

Щиро вітаю вас із 74-ою річницею Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Перемога, здобута визволителями у боях ціною мільйонів життів та власного здоров’я, - це найбільший скарб, який вони передали нам та майбутнім поколінням.

Тоді всі, як один, об'єдналися заради однієї мети - повернути мир. За нього на фронті були готові віддати життя, а в тилу - трудитися безсонними ночами прості люди, що стали героями. На піку межі людських можливостей вони здійснювали героїчні подвиги. Спільними зусиллями змогли зупинити війну.

Ми свято бережемо пам’ять про тих героїв, які не повернулися живими з полів битв, які до останнього ціною власного життя боролися за свободу рідної Батьківщини.

Дорогі ветерани, Ви показали незламність духу, твердість характеру та силу єдності. Цього дня ми схиляємося у доземному поклоні перед нині живими, усіма тими, хто проніс через лихоліття війни любов до Батьківщини і бажання бачити її заможною та квітучою. Це Вашим потом та кров’ю зрошена наша батьківська земля у роки воєнного лихоліття. Від щирого серця дякую за те, що подарували нам майбутнє. Бажаю всім Вам міцного здоров’я, довголіття, сімейного благополуччя, бадьорості та віри у світле майбутнє нашої Батьківщини, а, головне, миру та злагоди! Низький уклін Вам за Вашу мужність, стійкість і відвагу!

Вклоняємося сьогодні і нинішнім захисникам Вітчизни, які в складний для країни час своїми помислами і діями утверджують спадкоємність українських традицій в прагненні до волі, відстоюють  дорогоцінний мир на  рідній землі.

Мирного неба, ясного сонця, злагоди в родинах, світлого майбутнього та добробуту нашій Україні!

Зі святом вас усіх, із Днем Перемоги!

З повагою, міський голова Анатолій Юрченко