Будьте обережними на дорогах під час складних погодних умов!

Дата: 21.01.2019 08:20

За останню добу у Ямполі випало близько 16 см снігу. Міська рада повідомляє що, починаючи із другої години ночі, у місті працює комунальна техніка, яка вже розчистила основні міські дороги. Зараз триває процес розчищення менших вулиць та провулків.

Звертаємося із проханням до водіїв без нагальної потреби не виїжджати автомобільним транспортом на вулиці міста на період погіршення погоди. А якщо вже й виїхали, то вибирайте безпечний швидкісний режим, враховуйте інтенсивність руху, а також особливості і стан транспортного засобу. Дотримуйтесь правил паркування, надавайте проїзд спецтехніці для розчистки та обробки доріг.

Мешканців міста просимо забезпечити розчистку від снігу території біля своїх помешкань. Будьте максимально уважними на дорогах під час складних погодних умов, ступайте повільно, обережно, щоб уникнути падінь та травм!