Ямпільська міська рада

Вінницька область, Ямпільський район

​Доступ до публічної інформації

Доступ до публічної інформації

Згідно із Законом України «Про доступ до публічної інформації», Указом Президента України «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації» з метою забезпечення прозорості та відкритості міської влади, реалізації права кожного на доступ до публічної інформації, виконавчий комітет Ямпільської міської ради надає публічну інформацію у відповідь на інформаційний запит.

Публічною є відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації.

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації» для оформлення інформаційного запиту Ви можете звернутись до Ямпільської міської ради, яка в установленому порядку надає доступ до публічної інформації, відповідає за реєстрацію, облік, систематизацію, контроль та надання відповідей на запити на інформацію, що надходять до міської ради та її виконавчих органів, а також надає консультації під час оформлення таких запитів:

Форми для подання інформаційного запиту у письмовому виді:

- від фізичної особи

- від юридичної особи

- від об’єднань громадян

Запит від особи на отримання інформації можна подати у довільній формі. При цьому необхідно обов’язково вказати:

1) ім’я та прізвище запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер телефону;

2) опис інформації, яку запитувач хотів би отримати (вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит)

3) підпис і дату.

ЯМПІЛЬСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ЯМПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

від 18 березня  2016 року                                                                                   №55

Про встановлення норм витрат на копіювання

або друк документів, що надаються за запитом

на інформацію, для апарату міської ради та її виконкому

Відповідно до підпункту 2 пункту «а» ст.28, ч.1 ст.52, ч.6 ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 21 Закону України «Про доступ до публічної інформації»,  Постанови Кабінету Міністрів України від 13.07.2011 р. № 740 «Про затвердження граничних норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію» виконком міської ради

ВИРІШИВ:

1. Встановити норми витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, для апарату міської ради та її виконкому згідно з додатком (додається).
  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови,керуючого справами (секретаря)виконавчого комітету Копачевського В.І.

Міський голова                                                                                    А.Юрченко

до рішення виконкому міської ради

від 18.03.2016 р. № 55

Норми витрат

на копіювання або друк документів,

що надаються за запитом на інформацію,

для апарату Ямпільської міської ради та її виконкому

Послуга, що надається

Норми витрат за виготовлення однієї сторінки, грн. з ПДВ

1.

Копіювання або друк копій документів формату А4 та меншого розміру (в тому числі двосторонній друк)

0,1% мінімальної заробітної плати за виготовленя однієї сторінки

2.

Копіювання або друк копій документів формату

А3 та більшого розміру (в тому числі двосторонній друк)

0,2% мінімальної заробітної плати за виготовлення однієї сторінки

3.

Копіювання або друк копій документів будь-якого формату,  якщо в документах поряд з відкритою інформацією міститься інформація з обмеженим доступом, що потребує її відокремлення, приховування тощо (в тому числі двосторонній друк)

0,5% мінімальної заробітної плати  за виготовлення однієї сторінки

Розмір  мінімальної  заробітної  плати  за  виготовлення однієї сторінки встановлюється  на  дату  копіювання  та друку документів.

Заступник міського голови,

керуючий справами (секретар)

виконавчого комітету                                                                                              В.Копачевський