​Доступ до публічної інформації

ДОСТУП ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації"  публічною  є відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація,  що була отримана  або створена в процесі виконання суб'єктами владних повноважень своїх обов'язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб'єктів владних повноважень.

У своїй діяльності Ямпільська міська рада значну увагу приділяє питанню забезпечення належного доступу громадян до публічної інформації згідно з Законом України "Про доступ до публічної інформації", дотримується принципів відкритості та прозорості.

Організація доступу до публічної інформації,  розпорядником якої є Ямпільська міська рада

• Надання публічної інформації Ямпільською  міською  радою  здійснюється у відповідь на інформаційний запит.

• Запит від особи на отримання  інформації  складається у довільній формі.  При цьому необхідно вказати:

1) ім'я та прізвище запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер телефону;

2) опис інформації, яку запитувач хотів би отримати (вид, назву, реквізити чи зміст документа  щодо якого зроблено запит);

3) підпис і дату.

• Для оформлення інформаційного запиту Ви можете звернутися:
  • усно: за телефоном/факсом ( 04336) 2-11-71;
  • електронною поштою: [email protected]
  • письмово за адресою: вул. Свободи, буд.132, м. Ямпіль Могилів-Подільського району,  24500, Ямпільська міська рада (на конверті вказувати "Публічна інформація").
  •     У запиті необхідно зазначити спосіб отримання інформації.
  • Відповідь на запит на інформацію надається у спосіб, обраний запитувачем, протягом п’яти робочих днів з дня надходження запиту.
  • У разі коли запит на інформацію стосується інформації, необхідної для захисту життя чи свободи особи, інформації щодо стану навколишнього природного середовища, якості харчових продуктів і предметів побуту, аварій, катастроф, небезпечних природних явищ та інших надзвичайних ситуацій, що сталися або можуть статися і загрожують безпеці громадян, відповідь надається протягом 48 годин з дня отримання запиту.
  •  У разі коли запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, строк розгляду запиту може бути продовжено до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження.
  •  Про продовження строку запитувачу повідомляється в письмовій формі не пізніше п’яти робочих днів з дня надходження запиту.
  • Інформація на запит надається безоплатно.
  •  У разі коли запитувана інформація містить документи обсягом більш як 10 сторінок, про це протягом п’яти робочих днів з дня надходження запиту повідомляється запитувачу із зазначенням обсягу фактичних витрат, пов’язаних із копіюванням, скануванням (цифровим копіюванням) або друком документів та реквізитів і порядку відшкодування таких витрат згідно  рішення виконавчого комітету міської ради від 21.04.2021 р. № 84.

Кошти перераховувати:

Одержувач:

Ямпільська міська рада

м. Ямпіль вул.Замкова 94/2

ЄДРПОУ 03772660

Р/р UA 558201720344260028000023707

Державна казначейська служба України м.Київ

Призначення платежу: відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на публічну інформацію.

• У разі, якщо запитувач інформації надав протягом 5 робочих днів з моменту отримання листа – відповіді документ, що підтверджує повну оплату витрат на копіювання, сканування (цифрове копіювання) або друк документів, виконавець, якому доручено розгляд запиту на інформацію, протягом 10 робочих днів з моменту отримання документу, виготовляє запитувані документи.

• У задоволенні запиту може бути відмовлено у таких випадках:

1) розпорядник інформації не володіє і не зобов’язаний відповідно до його компетенції, передбаченої законодавством, володіти інформацією, щодо якої зроблено запит;

2) інформація, що запитується, належить до категорії інформації з обмеженим доступом;

3) особа, яка подала запит на інформацію, не оплатила передбачені статтею 21 Закону України «Про доступ до публічної інформації» фактичні витрати, пов'язані з копіюванням або друком;

4) не дотримано вимог до запиту на інформацію, передбачених частиною     п'ятою статті 19 Закону України «Про доступ до публічної інформації».