ЯМПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
Вінницька область, Могилів-Подільський район

​Доступ до публічної інформації

 

ДОСТУП ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

 

  Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації"  публічною  є відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація,  що була отримана  або створена в процесі виконання суб'єктами владних повноважень своїх обов'язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб'єктів владних повноважень.

  У своїй діяльності Ямпільська міська рада значну увагу приділяє питанню забезпечення належного доступу громадян до публічної інформації згідно з Законом України "Про доступ до публічної інформації", дотримується принципів відкритості та прозорості.

Організація доступу до публічної інформації,  розпорядником якої є Ямпільська міська рада

 • Надання публічної інформації Ямпільською  міською  радою  здійснюється у відповідь на інформаційний запит.

 

 • Запит від особи на отримання  інформації  складається у довільній формі.  При цьому необхідно вказати:

1) ім'я та прізвище запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер телефону;

2) опис інформації, яку запитувач хотів би отримати (вид, назву, реквізити чи зміст документа  щодо якого зроблено запит);

3) підпис і дату.

 • Для оформлення інформаційного запиту Ви можете звернутися:

 • усно: за телефоном/факсом ( 04336) 2-11-71;

 • електронною поштою:  mr@yampil-miskrada.gov.ua

 • письмово за адресою: вул. Свободи, буд.132, м. Ямпіль Могилів-Подільського району,  24500, Ямпільська міська рада (на конверті вказувати "Публічна інформація").

 • безпосередньо у Ямпільській міській раді у кабінеті №7 за адресою: вул. Свободи, буд.132, м. Ямпіль Могилів-Подільського району.

 • Текст інформаційного запиту на публічну інформацію на адресу Ямпільської міської ради ви також можете надіслати, заповнивши форму запиту  у розділі "Контакти", який знаходить у верхньому меню сайту справа.

 •     У запиті необхідно зазначити спосіб отримання інформації.

 • Відповідь на запит на інформацію надається у спосіб, обраний запитувачем, протягом п’яти робочих днів з дня надходження запиту.

 • У разі коли запит на інформацію стосується інформації, необхідної для захисту життя чи свободи особи, інформації щодо стану навколишнього природного середовища, якості харчових продуктів і предметів побуту, аварій, катастроф, небезпечних природних явищ та інших надзвичайних ситуацій, що сталися або можуть статися і загрожують безпеці громадян, відповідь надається протягом 48 годин з дня отримання запиту.

 •  У разі коли запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, строк розгляду запиту може бути продовжено до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження.

 •  Про продовження строку запитувачу повідомляється в письмовій формі не пізніше п’яти робочих днів з дня надходження запиту.

 • Інформація на запит надається безоплатно.

 •  У разі коли запитувана інформація містить документи обсягом більш як 10 сторінок, про це протягом п’яти робочих днів з дня надходження запиту повідомляється запитувачу із зазначенням обсягу фактичних витрат, пов’язаних із копіюванням, скануванням (цифровим копіюванням) або друком документів та реквізитів і порядку відшкодування таких витрат згідно  рішення виконавчого комітету міської ради від 21.04.2021 р. № 84.

 

Кошти перераховувати:

    Одержувач:

Ямпільська міська рада

м. Ямпіль вул.Свободи, 132

ЄДРПОУ 03772660

Р/р UA 558201720344260028000023707

Державна казначейська служба України м.Київ

Призначення платежу: відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на публічну інформацію.

 

 • У разі, якщо запитувач інформації надав протягом 5 робочих днів з моменту отримання листа – відповіді документ, що підтверджує повну оплату витрат на копіювання, сканування (цифрове копіювання) або друк документів, виконавець, якому доручено розгляд запиту на інформацію, протягом 10 робочих днів з моменту отримання документу, виготовляє запитувані документи.

 

 • У задоволенні запиту може бути відмовлено у таких випадках:

1) розпорядник інформації не володіє і не зобов’язаний відповідно до його компетенції, передбаченої законодавством, володіти інформацією, щодо якої зроблено запит;

2) інформація, що запитується, належить до категорії інформації з обмеженим доступом;

3) особа, яка подала запит на інформацію, не оплатила передбачені статтею 21 Закону України «Про доступ до публічної інформації» фактичні витрати, пов'язані з копіюванням або друком;

4) не дотримано вимог до запиту на інформацію, передбачених частиною     п'ятою статті 19 Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь