A A A K K K
для людей із порушенням зору
ЯМПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
Вінницька область, Могилів-Подільський район

​Доступ до публічної інформації

 

ДОСТУП ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

 

  Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації"  публічною  є відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація,  що була отримана  або створена в процесі виконання суб'єктами владних повноважень своїх обов'язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб'єктів владних повноважень.

  У своїй діяльності Ямпільська міська рада значну увагу приділяє питанню забезпечення належного доступу громадян до публічної інформації згідно з Законом України "Про доступ до публічної інформації", дотримується принципів відкритості та прозорості.

Організація доступу до публічної інформації,  розпорядником якої є Ямпільська міська рада

 • Надання публічної інформації Ямпільською  міською  радою  здійснюється у відповідь на інформаційний запит.

 

 • Запит від особи на отримання  інформації  складається у довільній формі.  При цьому необхідно вказати:

1) ім'я та прізвище запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер телефону;

2) опис інформації, яку запитувач хотів би отримати (вид, назву, реквізити чи зміст документа  щодо якого зроблено запит);

3) підпис і дату.

 • Для оформлення інформаційного запиту Ви можете звернутися:
 • усно: за телефоном/факсом ( 04336) 2-11-71;
 • електронною поштою: yampmr@i.ua
 • письмово за адресою: вул. Свободи, буд.132, м. Ямпіль Могилів-Подільського району,  24500, Ямпільська міська рада (на конверті вказувати "Публічна інформація").
 •     У запиті необхідно зазначити спосіб отримання інформації.
 • Відповідь на запит на інформацію надається у спосіб, обраний запитувачем, протягом п’яти робочих днів з дня надходження запиту.
 • У разі коли запит на інформацію стосується інформації, необхідної для захисту життя чи свободи особи, інформації щодо стану навколишнього природного середовища, якості харчових продуктів і предметів побуту, аварій, катастроф, небезпечних природних явищ та інших надзвичайних ситуацій, що сталися або можуть статися і загрожують безпеці громадян, відповідь надається протягом 48 годин з дня отримання запиту.
 •  У разі коли запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, строк розгляду запиту може бути продовжено до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження.
 •  Про продовження строку запитувачу повідомляється в письмовій формі не пізніше п’яти робочих днів з дня надходження запиту.
 • Інформація на запит надається безоплатно.
 •  У разі коли запитувана інформація містить документи обсягом більш як 10 сторінок, про це протягом п’яти робочих днів з дня надходження запиту повідомляється запитувачу із зазначенням обсягу фактичних витрат, пов’язаних із копіюванням, скануванням (цифровим копіюванням) або друком документів та реквізитів і порядку відшкодування таких витрат згідно  рішення виконавчого комітету міської ради від 21.04.2021 р. № 84.

 

Кошти перераховувати:

    Одержувач:

Ямпільська міська рада

м. Ямпіль вул.Замкова 94/2

ЄДРПОУ 03772660

Р/р UA 558201720344260028000023707

Державна казначейська служба України м.Київ

Призначення платежу: відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на публічну інформацію.

 

 • У разі, якщо запитувач інформації надав протягом 5 робочих днів з моменту отримання листа – відповіді документ, що підтверджує повну оплату витрат на копіювання, сканування (цифрове копіювання) або друк документів, виконавець, якому доручено розгляд запиту на інформацію, протягом 10 робочих днів з моменту отримання документу, виготовляє запитувані документи.

 

 • У задоволенні запиту може бути відмовлено у таких випадках:

1) розпорядник інформації не володіє і не зобов’язаний відповідно до його компетенції, передбаченої законодавством, володіти інформацією, щодо якої зроблено запит;

2) інформація, що запитується, належить до категорії інформації з обмеженим доступом;

3) особа, яка подала запит на інформацію, не оплатила передбачені статтею 21 Закону України «Про доступ до публічної інформації» фактичні витрати, пов'язані з копіюванням або друком;

4) не дотримано вимог до запиту на інформацію, передбачених частиною     п'ятою статті 19 Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь