Ямпільська міська рада

Заступник міського голови

ТКАЧ ГАЛИНА МИХАЙЛІВНА

Освіта вища.

Народилась 11.09.1973 р. у м. Львів.

У 1990р. закінчила середню школу та вступила до Львівського торгівельно-економічного інституту на економічний факультет. Після його закінчення здобула спеціальність « Бухгалтерський облік, контроль і аналіз господарської діяльності».

У 1997 році переїхала до м. Ямпіль.

З 1997р. по 1998р. працювала в Управлінні соціального захисту населення Ямпільської РДА.

З травня 1998р. по 2004р. на різних посадах в контрольно-ревізійному відділі у м.Ямполі.

З червня 2004р. по серпень 2007р. заступник начальника управління Державного казначейства у Ямпільському районі.

З серпня 2007р. по квітень 2015р. працювала на посаді начальника відділу ПАТ КБ «Надра».

Одружена : чоловік Ткач Олександр Васильович

Син:Ткач Роман Олександрович та доньки: Ткач Юлія Олександрівна, Ткач Христина Олександрівна