Ямпільська міська громада

Заступник міського голови

Майорова Людмила Олександрівна

Освіта вища.

Народилась 8 листопада 1971 р. в м. Ямполі, Вінницької області.

- В 1989 році закінчила ЗОШ №2 м. Ямполя, Ямпільського району.

- В 1991році закінчила Вінницький технікум м’ясної та молочної промисловості, по спеціальності «Бухгалтерський облік, контроль і аналіз господарської діяльності».

- У 2007 році закінчила Вінницький торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету і отримала базову вищу освіту за напрямом підготовки «Економіка і підприємництво» та здобула кваліфікацію бакалавра з економіки і підприємництва.

- У 2008 році закінчила Вінницький торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Фінанси» та здобула кваліфікацію спеціаліста з фінансів, економіста-фінансиста.

Трудова діяльність:

- З липня 1991 року по жовтень 1991 року працювала комірником ремонтної майстерні Ямпільського районного підприємства «Агромаш».

- З жовтня 1991 року по травень 1992 року працювала оператором обчислювальних машин Ямпільського районного підприємства «Агромаш».

- З травня 1992 року по грудень 1994 року працювала заступником головного бухгалтера Ямпільського районного підприємства «Агромаш».

- З грудня 1994 року по грудень 1999 року працювала бухгалтером по веденню матеріальних цінностей Ямпільського маслозаводу.

- З грудня 1999 року по червень 2001 року працювала головним бухгалтером ДП ВЗТП «Віта» ВАТ Ямпільського маслосирзаводу.

- З липня 2001 року по березень 2004 року працювала інженером-економістом Ямпільського водоканалу.

- З серпня 2005 року по травень 2006 року працювала головним спеціалістом управління економіки та розвитку інфраструктури Ямпільської райдержадміністрації.

- З травня 2006 року по січень 2007 року працювала в.о.начальника управління економіки та розвитку інфраструктури Ямпільської райдержадміністрації.

- З січня 2007 року по липень 2015 року працювала начальником управління економіки та розвитку інфраструктури Ямпільської райдержадміністрації.

- З липня 2015 року по березень 2020 року працювала першим заступником голови Ямпільської районної державної адміністрації.

- З березня 2020 року по липень 2020 року працювала головою Ямпільської районної державної адміністрації.

- З листопада 2020 року – заступник Ямпільського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

Труба Михайло Григорович

Освіта вища.

Народився 11 листопада 1971 року в с.Русава, Ямпільського району, Вінницької області.

Після закінчення восьмирічної школи вступив до Барського педагогічного училища, яке закінчив у 1990 році.

- В 1997 році закінчив Вінницький державний педагогічний інститут.

- В 2014 році закінчив інститут ОРІДУ НАДУ при Президенті України.

Трудова діяльність.

- З 1990 року учитель Ямпільської середньої школи №1

- З 1997 року працював на посаді головного спеціаліста - держінспектора Державного управління екологічної безпеки у Вінницькій області.

- З 2000 року – директор Русавської ЗОШ I II ступенів.

-З 2001 року – директор НВК ЗОШ I ступеня гімназії Ямпільського району.

- З 2010 року – начальник відділу освіти Ямпільської райдержадміністрації.

- З 2015 року по серпень 2020 року заступник голови Ямпільської райдержадміністрації.

Одружений: дружина Труба Тетяна Григорівна.

Донька: Труба Анастасія Михайлівна.