Ямпільська міська громада

Вінницька область, Могилів-Подільський район

рішення міської ради 7 скликання 2020 р.

 

39 сесія міської ради від 25.03. 2020р.

     Поіменне голосування 

1229 - Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки із будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на будівництво та обслуговування будівель торгівлі, яка перебуває у власності гр. Озаренчука Володимира Миколайовича по вул. Свободи, 85 в м. Ямполі.

 

1228- Про надання дозволу на складання проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства гр. Шапочук Оксані Миколаївні по вул. Автотранспортній, 11 в м. Ямполі.

1227- Про надання дозволу на складання проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства гр. Шапочук Анастасії Віталіївні по вул. Автотранспортній, 11 в м. Ямполі .

1226- Про надання дозволу на складання проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства гр. Старенку Олександру Володимировичу по вул. Автотранспортній, 11 в м. Ямполі.

1225- Про надання дозволу на складання проекту землеустрою  щодо відведення земельних ділянок в оренду для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства гр. Костишиній Оксані Анатоліївні по вул. Автотранспортній, 11 в м. Ямполі.

1224- Про надання дозволу на складання проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства гр. Костишину Сергію Івановичу по вул. Автотранспортній, 11 в м. Ямполі.

1223- Про надання дозволу на складання проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства гр. Костишину Павлу Сергійовичу по вул. Автотранспортній, 11 в м. Ямполі.

1222- Про надання дозволу на складання проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства гр. Костишину Миколі Сергійовичу по вул. Автотранспортній, 11 в м. Ямполі.

1221- Про надання дозволу на складання проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства гр. Гладкій Наталії Миколаївні по вул. Автотранспортній, 11 в м. Ямполі.

1220- Про надання дозволу на складання проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Любінецькому Сергію Григоровичу по вул. Виноградній в м. Ямполі.

1219- Про надання дозволу на складання проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва гр. Гураку Валентину Володимировичу по вул. Виноградній, 22 в м. Ямполі.

1218- Про надання дозволу на складання проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва гр. Крейтору Володимиру Федоровичу по вул. Гетьманській в м. Ямполі. 

1217- Про дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) на умовах оренди гр. Горбоконь Оксані Григорівні по вул. Б. Хмельницького, 44/48 в м. Ямполі.

1216 - Про затвердження проекту із землеустрою щодо  відведення у власність земельної ділянки гр.  Шатохіну Олександру Олексійовичу для будівництва індивідуального гаража по вул. Генерала Кульчицького, 27 в у м. Ямполі

1215- Про дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Чепелюк Тетяні Іванівні по вул. Житній, 19 в м. Ямполі.

1214 - Про дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Тернавській Валентині Володимирівні по вул. Чайковського, 12  в м. Ямполі.

1213 - Про дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Скороходу Борису Михайловичу  по вул. Виноградній, 243 в м. Ямполі.

1212- Про дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Семенюк Ірині Василівні по вул. Пушкіна, 79 в м. Ямполі.

1211- Про дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Недотятко Світлані Василівні по пр. Виноградному, 13 в м. Ямполі. 

1210 - Про дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Лиську Анатолію Васильовичу по вул. Вінницькій, 34 в  м. Ямполі. 

1209 - Про дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Жульчинському В’ячеславу Степановичу по вул. Свободи, 98  в м. Ямполі. 

1208 - Про дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Добрій Євгенії В’ячеславівні  по вул. Гоголя, 10 в м. Ямполі

1207- Про дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Гураку Валентину Володимировичу по вул. Виноградній, 22 в м. Ямполі.

1206 - Про дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Грабкову Івану Петровичу по вул. Пушкіна, 12/22 в м. Ямполі.

1205 - Про дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Гірник Нілі Іванівні по пр. Замостянському, 6 в м. Ямполі    

1204- Про дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Гірник Людмилі Іванівні по вул. Кутузова, 7 а   в  м. Ямполі                 

1203- Про дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Варушечкіну Володимиру Сергійовичу, Варушечкіній Наталії Борисівні по вул. Ковпака, 24 в м. Ямполі                                               

1202- Про дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Боднару Валентину Анатолійовичу по вул. І. Виговського, 36 в м. Ямполі.

1201- Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Шевчуку Івану Петровичу по вул. Щасливій, 33  в  м. Ямполі.

1200 - Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Патичинському Андрію Станіславовичу по вул. Чайковського, 19 в м. Ямполі.

1199 - Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Мудрик Людмилі Володимирівні по вул. Пушкіна, 73 в м. Ямполі

1198 - Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Крамарчук Василині Іванівні по вул. Мічуріна, 39 в м. Ямполі.

1197 - Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Алісєвич Вікторії Леонідівні по вул. Шевченка, 10 а  в м. Ямполі.

1196 - Про дозвіл на складання проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування  на території м. Ямполя.

1195 -   Про затвердження рішень виконкому про внесення змін до

    бюджету міської ради на 2020 рік .          

1194 Про внесення змін до рішення сесії  міської ради «Про  міський бюджет на 2020 рік».

1193 - Про надання допомоги.

1192- Про внесення змін до бюджету міської ради: виділення та використання коштів  по спеціальному фонду.

1191- Про внесення змін до бюджету міської ради: переміщення та використання коштів по загальному та спеціальному фонду.

1190 - Про внесення змін до бюджету міської ради: переміщення та використання коштів по загальному фонду.

1189 - Про внесення змін до  міської  Програми   соціального захисту населення на 2017-2020 роки.

38 сесія міської ради від 12. 02. 2020 р.

Поіменне голосування

1188 Про надання  земельної ділянки в оренду для будівництва та обслуговування будівель торгівлі  гр. Римарчук Валентині Станіславівні по вул. Свободи, 75 а в м. Ямполі

1187  Про дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) ПрАТ «Вінницяоблпаливо» по вул. Б. Хмельницького, 56 а в м. Ямполі 

1186 Про дозвіл на складання проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови по вул. Свободи в м. Ямполі 

1185 Про дозвіл на складання проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови по вул. Б. Хмельницького в м. Ямполі 

1184 Про дозвіл на складання проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови по вул. Дністрянській, 13 в м. Ямполі 

1183 Про затвердження проекту із землеустрою щодо  відведення у власність земельної ділянки гр.  Галайчук Патріні Миколаївні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Виноградній у м. Ямполі

1182 Про дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Козенятко Ользі Андріївні  по вул. Прорізній, 6 в м. Ямполі 

1181  Про дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Тарнавській Зінаїді Андріївні по вул. Дністрянській, 6 в м. Ямполі 

1180 Про дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Тріскач Марії Павлівні по вул. Подільській, 29 в м. Ямполі 

1179  Про дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Прощенку Борису Васильовичу, Прощенку Віктору Борисовичу по вул. Б. Хмельницького, 14/9 в м. Ямполі 

1178  Про дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Пінчуку Володимиру Тихоновичу по вул. Молодіжній, 8 в м. Ямполі 

1177  Про дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Пасілецькій Людмилі Михайлівні по вул. Б. Хмельницького, 12 в м. Ямполі 

1176 Про дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Пантелєєву Анатолію Борисовичу, Пантєлєєву Роману Борисовичу по вул. І. Виговського, 16 в м. Ямполі 

1175 Про дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо вст ановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Маркітан Зінаїді Дмитрівні по вул. Гоголя, 69 в м. Ямполі 

1174 Про дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Левицькому Руслану Володимировичу, Левицькій Оксані Аркадіївні по вул. Літовій, 20 а в м. Ямполі 

1173  Про дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кирилюк Людмилі Павлівні  по вул. Щасливій, 11 в м. Ямполі 

1172  Про дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Катрук Ірині Вікторівні по вул. Замостянській, 1 б у м. Ямполі 

1171  Про дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Гончарук Людмилі Павлівні по вул. Пушкіна, 34  в м. Ямполі 

1170 Про дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Вічавському Руслану Анатолійовичу по вул. Весняній, 51 в м. Ямполі 

1169 Про дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Веклічу Павлу Павловичу по вул. Дружби, 21 в м. Ямполі 

1168 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Скідан Світлані Григорівні  на території  Ямпільської міської ради

1167 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Стрілецькій Тамарі Василівніпо вул. Леонтовича, 62 в м. Ямполі

1166 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Лужанській Ліні Михайлівні по вул. Подільській, 22 в м. Ямполі

1165 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Дзецул Лімі Володимирівні по вул. Шевченка, 10 в м. Ямполі

1164 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Шарій Галині Олександрівні  по вул. Савіна, 14 в м. Ямполі

1163 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Семененко Лідії Федорівніпо вул. Гоголя, 22 в м. Ямполі

1162 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Паршиній Лідії Ларіонівні по вул. Зарічній, 2 в м. Ямполі

1161 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Маліцькому Миколі Борисовичу по вул. Пирогова, 77 в м. Ямполі

1160  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Лук’янову Анатолію Васильовичу  по вул. Зарічній, 4 в м. Ямполі

1159 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Левицькому Леоніду Леонідовичу по вул. Пирогова, 25 в м. Ямполі

1158  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кольцовій Катерині Марківні по вул. Виноградній, 166 а в м. Ямполі

1157  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кернасовському Павлу Юрійовичу по вул. Затишній, 12 в м. Ямполі

1156  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Ільяшу Роберту Євгеновичу по вул. М. Козачинського, 38 в м. Ямполі

1155  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Зуб Лідії Василівні по вул. Козацької слави, 25 в м. Ямполі

1154 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Гулько Світлані Григорівні по вул. Весняній, 6 в м. Ямполі

1153 Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку вартості   земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури (адміністративних будинків, офісних приміщень та інших будівель громадської забудови, які використовуються для здійснення підприємницької та іншої діяльності, пов’язаної з отриманням прибутку), яка розташована за адресою: Вінницька область, Ямпільський район, м. Ямпіль, вул. Замостянська, 45 площею 0.7843 га та її продаж

1152 Про передачу в тимчасове користування на праві оренди частини комунального приміщення готелю «Дністер» по вул.Незалежності, 9 в м.Ямполі

1151 Про передачу в тимчасове користування на праві оренди групової кімнати в ЗДО №3 по вул. Свободи, 49 в м. Ямполі

1150  Про передачу водопровідної мережі по вулиці Прорізній в місті Ямполі в господарське відання КП «Ямпільводоканал»

1149 Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності, що підлягають приватизації в 2020 роцію

1148 Про надання допомоги.

1147 Про внесення змін до бюджету міської ради: надходження  та           використання коштів по спеціальному  фонду.

1146    Про внесення змін до бюджету міської ради: виділення та використання коштів  по загальному фонду

1145  Про затвердження  виконання бюджету міської ради за  2019 рік.

1144 Про затвердження Програми регулювання чисельності безпритульних тварин у місті Ямполі на 2020-2024 роки

1143 Про затвердження Програми поліпшення техногенної та пожежної безпеки м. Ямпіль, матеріально-технічного забезпечення ДПРЧ-35 м. Ямпіль ДПРЗ-2 Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій на 2020-2024 роки

1142 Про звіт міського голови м. Ямполя Юрченка А.В. «Про роботу виконавчого  комітету Ямпільської  міської ради за  2019 рік»

Звіт міського голови А.В.Юрченка

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь