Засідання комісії з питань розгляду заяв для надання матеріальної допомоги соціально незахищеним громадянам  Ямпільської міської ради

Дата: 28.01.2022 17:19

28 січня 2022 року відбулося засідання комісії з питань розгляду заяв для надання матеріальної допомоги соціально незахищеним громадянам  Ямпільської міської ради під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Труби М.Г. В роботі засідання взяли участь: Колюшко Г.А. - начальник відділу соціального та медичного забезпечення Ямпільської міської ради, депутат міської ради; Козюк С.В. - начальник фінансового управління Ямпільської міської ради; Рузяк Т.М. - заступник начальника відділу соціального та медичного забезпечення Ямпільської міської ради; Работинська О.В. - секретар комісії, головний спеціаліст відділу соціального та медичного забезпечення Ямпільської міської ради.

Під час засідання члени комісії розглянули 27 заяв на отримання одноразової матеріальної допомоги на лікування, які були прийняті за період з 1 січня по 28 січня поточного року.

14 заявників - мешканці м. Ямпіль, 2 - с. Дзигівка, 3 - с. Клембівка, 1 - с. Русава, 1 - с. Михайлівка, 2 - с. В.Кісниця, 1 - с. Цекинівка, 1- с. Петрашівка, 1 - с. Гонорівка, 1 - с. Гальжбіївка.

По всіх заявах прийнято відповідні рішення.